در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 25 خرداد 1400
 • پیام تبریک ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت عید سعید فطر

  دکتر دانش پایه رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را به تمامی اعضای هیئت علمی،کارکنان و دانشجویان دانشگاه تبریک گفت.

  اَللّهُمَّ اَهْلَ الْکِبْرِیاَّءِ وَالْعَظَمَةِ وَاَهْلَ الْجُودِ وَالْجَبَرُوتِ وَاَهْلَ الْعَفْوِوَالرَّحْمَةِ

  خدایا اى اهل بزرگى و عظمت و اى شایسته بخشش و قدرت و سلطنت و اى شایسته عفو و رحمت

  پیام تبریک ریاست دانشگاه به مناسبت عید سعید فطر

  دکتر دانش پایه رئیس دانشگاه  فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را به تمامی اعضای هیئت علمی،کارکنان و دانشجویان دانشگاه تبریک گفت.

   متن پیام به شرح زیر است:

  ماه رمضان، ماه عبادت، ماه نزول قرآن، ماه ذکرخدا به پایان رسید. خوشا بر آنان که در این ماه مبارک توشه‌ای از تقوی برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد کردند. همان بندگان مؤمنی که با روزه‌داری، تلاوت قرآن و اقامه‌ی نماز همراه و هم‌نفسشان در این ایام مبارک بود.
  عید سعید فطر، تحفه خداوند متعال به مؤمنانی است که با روزه به غبارروبی خانه دل پرداخته، پلیدی را از جان خود بیرون رانده و به جای آن اخلاص و ایمان را جایگزین کرده اند. حقیقتاً این عید خجسته روز تولد و شکفتن دوباره انسان است.

  فرا رسیدن عید سعید و فرخنده فطر، عید عاشقان عبودیت و پرستش را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و دانشگاهیان  به ویژه  اساتید/کارکنان/دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد تهنیت و شاد باش عرض کرده و سلامتی و توفیق روز افزون هموطنان مؤمن و روزه دار و عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از خداوند سبحان مسألت دارم.

  روح اله دانش پایه
   رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد

  نظرات کاربران